IndeksIndeks  Calendar  Start  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

 

 Regulamin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kossjen Shagul
Liczba postów : 28
Join date : 23/04/2017
Przybysz
PisanieTemat: Regulamin   Sob Kwi 29, 2017 4:51 pm

I. Regulamin Ogólny:

1.1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Jednocześnie po rejestracji akceptujesz go automatycznie.
1.2. Administrator to też człowiek. Ma prawo się pomylić, ale mimo wszystko należy okazać mu szacunek za pracę, poświęcony czas i nerwy.
1.3. Każdy kto zechce wspomóc forum opisami lub innymi rzeczami, zobowiązany jest do napisania następującej klauzuli: przekazuję dobrowolnie swoje prace na rzecz forum, na cały okres aktywności forum. Gdzie Administracja forum ma obowiązek umieścić informację, kto jest twórcą danego opisu.
1.4. Pamiętajmy o zachowaniu kultury osobistej. Zabrania się umieszczania treści rasistowskich, pornograficznych, czy wulgarnych – dozwolone są jednak jako część tworzonej przez graczy fabuły, ale z umiarem.
1.5. Można mieć dowolną ilość kont, przy czym każdym należy opiekować się tak samo.
a. W przypadku, gdy ten sam adres IP należy do kilku kont na forum, należy poinformować o tym administrację. Jeśli użytkownik nie zgłosi tego faktu administracji, będzie to uznane jako Multikonto i zostaną usunięte.
b. W Profilu każdy użytkownik ma obowiązkowo uzupełnić wszystkie multikonta. Jeśli użytkownik woli być dyskretny i nie chce informować reszty forum o tym, że dane konto jest jego, wystarczy jedynie poinformować o tym Administrację.
1.6. Wszelakie kłótnie i spory należy rozwiązywać przez GG, PW lub inny komunikator.
1.7. Zabrania się spamowania, pisania stale wielkimi literami oraz tzw. TRaFFciĄ.
1.8. Wulgaryzmy nie są całkowicie zabronione, jednak nie należy przesadzać - co innego przeklinanie na fabule, a co innego obrażanie innego użytkownika, używając wulgarnych zwrotów.
1.9. Kolor Czerwony, jak i wszystkie jego odcienie, są tylko i wyłącznie do dyspozycji administracji.
2.0. Pomysły, propozycje oraz ewentualne uwagi i zastrzeżenia dotyczące forum należy zgłaszać w specjalnie do tego celu wyznaczonych tematach lub do głównego Administratora.
2.10. Należy przeczytać dział FAQ i Kompendium Wiedzy.
2.11. Zabronione jest reklamowanie innych for czy stron poza działem Wymiana.
2.11. Bilokacja jest zabroniona. Staje się dostępna tylko w momencie opublikowania poza fabularnych Misji/Eventów.
2.12. Za złamanie jakiegokolwiek punktu grożą 4 upomnienia, później 4 ostrzeżenia.
a. Po wyczerpaniu limitu ostrzeżeń, użytkownik otrzymuje bana - w ostateczności może być zablokowany jego adres IP (zależy od stopnia przewinienia).

II. Postać i Fabuła:

1.1. Nick to imię, nazwisko, bądź pseudonim postaci. Wszelkie `Pepsi2012` czy inne konta z takowym nickiem będą usuwane.
1.2 Jedno konto = jedna postać.
1.3. Żadna postać nie jest nieśmiertelna. Odczuwa więc każdy atak, który jest zadawany przez przeciwnika. Nie ma idealnych Postaci.
1.4. Jest sporo ras, więc żadnych mieszańców nie chcemy jednakże mogą być wyjątki. Wyjątek stanowi zgoda Administracji na taką postać. Tyczy się ras poza układem lub w naszym.
1.5. Współżycie jest dozwolone, acz tylko w domu/mieszkaniu czy gdzie tam Wasza postać mieszka.
a. Każde współżycie seksualne ma być ukryte pod komendą spoiler. [spoiler] tutaj tekst [/spoiler ]. Oczywiście spację usuwamy.
1.6. Nasza postać A nie wie tego co nasza druga postać B, jasne? Tak samo jak i myśli postaci innych graczy, chyba, że posiada umiejętność czytania w myślach.
1.7. Nie można zabić czyjejś postaci bez zgody właściciela konta, bądź Administratora.
1.8. Nie można być w dwóch miejscach naraz. Wyjątkiem jest udział w eventach oraz pisanie w dziale z Wolnymi Opowieściami.
1.9. Nie piszemy na Fabule, bez zaakceptowanej Karty Postaci.
2.0. Po dwóch miesiącach nieaktywności konto zostaje przeniesione do grupy Nieaktywni. Użytkownik, który ma zamiar zagrać tym kontem to może napisać w odpowiednim temacie lub do Administracji, żeby je uaktywnił.


III. Grafika i Avatar:

1.1. Avatar nie powinien przedstawiać osoby żyjącej. Awatar nie powinien przedstawiać osoby żyjącej i być w mangowej kresce, dozwolone są tylko fantasy bądź inne tego typu. Chcemy przecież zachować odpowiedni klimat gry.
1.2. Avatar powinien mieścić się w określonych wymiarach (max. 230 px szerokości i max 400 px wysokości).
1.3. Powinien on zgadzać się przynajmniej w 80% z wyglądem postaci opisanym w Karcie Postaci. Jest jednak dozwolona zmiana wyglądu, ale należy to uwzględnić FABULARNIE ( jedynie jest zmiana długości włosów i farbowanie używając eliksirów specjalnych).
1.4. Avatar nie może odsłaniać zbyt dużej ilości ciała.
1.5. Obrazek w podpisie nie może zbytnio rozszerzać forum.


IV. Regulamin Misje Fabularne i Misje Niefabularne:

1.1. Walki prowadzone są przez sędziego. Decyduje on o celności danego ciosu oraz zachowaniu otoczenia.
1.2. Nie można uśmiercić innej postaci bez zgody właściciela, jednak, gdy dojdzie do walki musi ona być prowadzona pod czujnym okiem sędziego
1.3. To czy twój cios będzie celny zależy od wielu czynników takich jak, jakość opisu walki oraz statystyka postaci
1.4. W przypadku wkroczenia na ziemie innego królestwa postać może zostać porwana/uprowadzona i zamknięta np. w więzieniu. Może ona wówczas podjąć próbę ucieczki lub zostać uratowana przez sojuszników. Oczywiście pod czujnym okiem MG.
1.5. Przypominamy, iż nie można ingerować w nie swoją postać, oznacza to, że opisujemy, co chcemy zrobić a dopiero MG lub sędzie w przypadku pojedynków to akceptuje bądź neguje.
1.6. Walki na arenach mogą odbywać się w systemie 2x2 oraz 1x1.
a. 1x1- wiadomo jedna postać na jedną postać.
b. 2x2 dwie postacie o różnych zdolnościach tworzące w ten sposób team. Może być np. połączenie wojownik mag, mag- łucznik etc. Walki odbywają się oczywiście pod okiem sędziego.

V. Regulamin Shoutbox:

1.1. Nie spamujemy na Shoutbox'ie. Ustalony został limit maksymalnie 4 wiadomości pod rząd, jednakże za jednorazowe złamania tego punktu nie będziemy karać. Inaczej ta sprawa prezentuje się w ciągłym spamowaniu.
1.2. Shoutbox to miejsce do szybkiego kontaktu. Nie jest to część fabuły, obowiązuje tu możliwość dyskusji na KAŻDY (nie łamiący tego regulaminu) temat.
1.3. Na Shoutbox'ie, jak i na forum panuje kultura. Zakazane jest więc obrażanie innych użytkowników, oraz nadmierne przeklinanie.
1.4. Za ciągłe łamanie zasad dotyczących Shoutbox'a administracja ma prawo zabrać danemu użytkownikowi dostęp do niego.Zaktualizowane:
Data: 29.04.2017
Autor: Kossjen Shagul
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Regulamin
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedsionek :: Księga Zasad-
Skocz do: